Mieszkańcy Gronowa Górnego nie chcą podłączenia do Elbląga. Nie uszczęśliwiajcie na siłę. Anna L.
Mieszkańcy Gronowa Górnego nie chcą podłączenia do Elbląga. Nie uszczęśliwiajcie na siłę.