UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

O kurcze! Z tąd wniosek, nie płaćmy podatków, kupmy sobie więcej płyt a na szkoły, drogi i inne inwestycje z pofatków same z siebie się zainwestują albo przyjaciele z unii cczy ze wschodi nam wybudują. A może wystarczy rozsądnie gospodarować tym co z naszego domowego budrzetu zabrali nam na płyty.

Obserwator1234

Anuluj