UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Aż przykro słuchać :D Nikt mnie nie zdemoralizował przez cztery lata. Jakoś wielce bogata również nie byłam, gdy zaczynał tam naukę. Mamy swój własny rozum i każdy wybiera czy wchodZi w chore układy czy tez nie. Pozdrawiam. Świadoma... już prawie bogata, wiedząca, ze nie tylko układy się liczą, studentka 3 roku Na Akademii Sztuk pięknych w Warszawie.


Anuluj