UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

O kurcze! Z tąd wniosek, nie płaćmy podatków, kupmy sobie więcej płyt a na szkoły, drogi i inne inwestycje z pofatków same z siebie się zainwestują albo przyjaciele z unii cczy ze wschodi nam wybudują. A może wystarczy rozsądnie gospodarować tym co z naszego domowego budrzetu zabrali nam na płyty.

Obserwator1234