Wybrany wątek opinii

Kto wywyższa się będzie poniżony. Mamoni.
aw63 (2019.11.09)
@aw63 - no kosciolka na gwiezdnej nic wyzej nie dosiegnie. .. zbuk jak cholera, nie ma podjazdu do tradycyjnie wygladajacej cerkwi. .. proponuje my KK budowal cos w stylu star wars, wtedy bedzie cultowe, takie mainstreamowe:V
gandalff (2019.11.09)
Nie ma to jak werseciki cytowane przez ateistów. A ja mam dla Ciebie inny: "grzechy przeciwko Duchowi Świętemu nie będą wybaczone". Także radzę się czasem zastanowić nad sobą, czy się samemu nie grzeszy bardziej, niż ludzie, którzy za swoje ciężko zarobione pieniądze postanowili wybudować sobie małą świątynię z dachem pomalowanym na złoty kolor.
(2019.11.10)
Powrót do komentarzy