UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Zjazd z Modrzewiny nie jest lewoskrętem bezkolizyjnym? Aż muszę zobaczyć. Karaczan lepiej mieć wieczorówkę niż tylko podstawówkę. Faktycznie ci od sygnalizacji to fachofcy hehe.
Zjazd z Modrzewiny nie jest lewoskrętem bezkolizyjnym? Aż muszę zobaczyć. Karaczan lepiej mieć wieczorówkę niż tylko podstawówkę. Faktycznie ci od sygnalizacji to fachofcy hehe.