UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Zjazd z Modrzewiny nie jest lewoskrętem bezkolizyjnym? Aż muszę zobaczyć. Karaczan lepiej mieć wieczorówkę niż tylko podstawówkę. Faktycznie ci od sygnalizacji to fachofcy hehe.


Anuluj