57
08.11.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Światła są dobrze ustawione jak skręcasz z Modrzewiny musisz ustąpić i tyle w temacie
Elblążanin 666 (2019.11.09)
Opel skręcając nie musiał nikomu ustępować bo miał zieloną strzałkę kierunkową przepisy ruchu drogowego o tym mówią.
waka (2019.11.09)
W tym przypadku się mylisz kolego bo jak tym z Dąbia zapala się czerwone to dopiero tym z modrzewiny zapala się żółte a ci co jadą z Dąbia w Ogólną mają warunkową strzałka w prawo a w rzeczywistości czy ktoś to respektuje
Uczestnik (2019.11.09)
Witam czy jest szansa na otrzymanie kopi tego nagrania
Uczestkik (2019.11.09)
Elbląg, więc bez przesady z tym full ludzi.
(2019.11.09)
Nie to skrzyżowanie :)
JolkaJolka (2019.11.10)
@jhgfdsa - Tylko kolizja była na skrzyżowaniu Dąbka, Ogólna, Odrodzenia. A tam jest zwykłe skrzyżowanie.
gru (2019.11.10)