A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Światła są dobrze ustawione jak skręcasz z Modrzewiny musisz ustąpić i tyle w temacie
Opel skręcając nie musiał nikomu ustępować bo miał zieloną strzałkę kierunkową przepisy ruchu drogowego o tym mówią.
W tym przypadku się mylisz kolego bo jak tym z Dąbia zapala się czerwone to dopiero tym z modrzewiny zapala się żółte a ci co jadą z Dąbia w Ogólną mają warunkową strzałka w prawo a w rzeczywistości czy ktoś to respektuje
Witam czy jest szansa na otrzymanie kopi tego nagrania
Elbląg, więc bez przesady z tym full ludzi.
Nie to skrzyżowanie :)
@jhgfdsa - Tylko kolizja była na skrzyżowaniu Dąbka, Ogólna, Odrodzenia. A tam jest zwykłe skrzyżowanie.