UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Tu powinno być duże rondo i po problemie. No,e wreszcie w Elblągu pójdą po rozum i powstanie więcej rond i przejść nad jezdnią .
Tu powinno być duże rondo i po problemie. No,e wreszcie w Elblągu pójdą po rozum i powstanie więcej rond i przejść nad jezdnią .