UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Chyba myslisz o skrzyzowzniu przy ul. Wegrowskiej (Biedronka), a że zdjęć wynika, że wypadek był chyba na dużym skrzyżowaniu bliżej Lidla?


Anuluj