UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Chyba myslisz o skrzyzowzniu przy ul. Wegrowskiej (Biedronka), a że zdjęć wynika, że wypadek był chyba na dużym skrzyżowaniu bliżej Lidla?
Chyba myslisz o skrzyzowzniu przy ul. Wegrowskiej (Biedronka), a że zdjęć wynika, że wypadek był chyba na dużym skrzyżowaniu bliżej Lidla?