50
08.11.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
W tym przypadku podzielam pana zdanie na ten temat, panie Koliński. Polskie wojsko komu przebiegało wierność, Polsce, czy USA? Mają bronić polskich granic, a nie mordować ludzi w dalekich krajach za "korzyści"! I niech mi nikt nie mówi, że dobrze robią, bo nabierają doświadczenia bojowego. Proszę mi teraz powiedzieć, który z sąsiadujących z Polską krajów ma taki klimat i pustynie, jak Irak? Niech lepiej siedzą w Polsce i szlifują niemiecki, bo nigdy nie wiadomo, kiedy nas znów napadną.
(2019.11.08)
@Nacjonalista - "Nie tylko na Placu Tahrir w Bagdadzie, ale i wielu innych miastach, szczególnie na południu kraju, dziesiątki tysięcy ludzi domagały się dymisji rządu i odnowy całej klasy politycznej. Już wczoraj policja zastrzeliła w Bagdadzie co najmniej sześć osób i co najmniej siedem w Basrze. Dziś niestety krew znów lała się na ulicach. Ogółem od początku października zginęło już ok. 300 osób. Po 18-dniowej przerwie, demonstracje odbywają się głównie w świąteczne piątki, a determinacji manifestantów odpowiada upór rządu, który wzywa do zaprzestania protestów i nie waha się używać ostrej amunicji. Wiele osób zginęło też od metalowych granatów z gazem drażniąco- łzawiącym produkowanych w Bułgarii i Serbii, 10 razy cięższych od tych używanych w Europie i wystrzeliwanych poziomo – roztrzaskują one czaszki, śmiertelnie rozrywają ciała. (. .. )" - całość w sieci. Tak wyglądają dziś efekty zbrodniczej napaści USA i podnóżków na państwo irackie. Część z tej krwi rozlanej niewinnej jest również na polskich rękach. PS. W Afganistanie i Libii jest dziś podobnie, w tym pierwszym kraju Talibowie odzyskali władzę w demokratycznych (sic!) wyborach, drugi stał się niechlubnym targiem światowego handlu niewolnikami i centrum przerzutowym uchodźców do Europy.
RobertKoliński (2019.11.09)
Przestań pisać głupoty, na misje jechali ci co chcieli i gonili za pieniądzem a ci co byli jak to napisałeś, ,szantażowani: ( jeżeli w ogóle tacy byli) mogli odpaść na badaniach. Wystarczyło powiedzieć lekarzowi albo dzien przed badaniami wypic piwo.
bart27 (2019.11.09)
Goście pojechali sobie mordować do odległego kraju, żeby podlizać się terrorystom z USA i nie mamy prawa na nich pluć, bo to "swoi"? Dla mnie oni nie są "swoi". Ja pluję po stokroć! Tfu! Tfu! Tfu!
(2019.11.09)
To przyjdź do wojska
Goście (2019.11.09)
To skoro tak odważnie plujesz to przedstaw się z imienia i nazwiska może uda Ci się mi napluc w twarz o ile starczy Ci odwagi.
Żołnierz elb (2019.11.09)
I co, zrobisz mi to samo, co robicie niewinnym ludziom w imię interesów USA? Oczekujesz, że się ujawnię, żebyście mnie również gnębili dla zabawy?
(2019.11.09)
@RobertKoliński - a jak wygladala pokojowa napasc Iraku na Kuwejt ? tam bylo ok USA zle Irak dobry, wez rozbieg a sciana sam sie znajdzie
(2019.11.10)
@RobertKoliński - Zapomnieliście o Czechosłowacji, Węgrach do dzisiaj Czesi na nas plują. Jak czerwonym się nie podoba w Rzeczpospolitej do do swoich macie nie daleko. Zróbcie sobie pochód z czerwoną flagą i marsz w stronę Gronowa lub Grzechotek. Tam przyjaciele was powitają i wywiozą na wczasy syberyjskie. Mój ojciec tam był, teraz czas na wyjazd dla czerwonych, żeby zobaczyli jak traktowali tych którzy o wolny naród Zdradziecki walczyli. Ze względu na oddanie hołdu ludziom którzy walczyli o Polskę wolną czerwoni zamknijcie m...
z-b (2019.11.10)
@RobertKoliński - kiedy Koliński znajdzie uczciwą prace i przestanie żyć z naszych podatków?
(2019.11.12)