50
08.11.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Emeryt wojskowy o to się chwali.Lat 15 minęło i do cywila.No faktycznie powód do dumy. I nikt Cię nie zmusił do wyjazdu na misje pod groźbą szantażu.?Przecież po wejściu do Nato było duże zapotrzebowanie .Nie zależało Ci na.awansach ,karierze wojskowej?Przecież gdybyś pojechał to byłbyś bohaterem .Andersen przy tobie wymieka.
Aso (2019.11.08)
Co by nie czytać to Kiloński ma racje .A Lidka to czerwona ...
(2019.11.08)
Krytyka ludzi, którzy wiecznie świętują za nasze, to nie jest mowa nienawiści.
(2019.11.08)
Jak tak bardzo go podziwiasz, to chociaż napisz poprawnie jego nazwisko.
Qazi (2019.11.08)
NIESTETY jest tu wiele prawdy napisanej, bardzo niewygodnej, wręcz nieprawdopodobnej. Życie nie zawsze jest czarno - białe. I nie ma co tu się bulwersować.
No cóż .. (2019.11.08)

info

4  
  2
@RobertKoliński - kolinski pier od rzeczy
(2019.11.08)
Polaków nie było w Libii. Chyba że w latach 80-siątych gdy budowali autostrady i nie tylko.
Solder (2019.11.08)
Koliński wywołuje gówno burzę, a większość się na to łapie. Nie ma kasy na billboardy, więc stara się zyskać darmową polarność i rozgłos w internecie. Olać go.
qwer (2019.11.08)

info

8  
  2
Prawacka? Przecież polska prawica stanowczo sprzeciwia się bandyckim wyprawom polskich żołnierzy na Bliski Wschód i amerykańskiemu terroryzmowi! Nie gadaj głupot, że socjaliści z PiS są prawicą, bo akurat prawica ma całkowicie odmienne zdanie w tej kwestii!
(2019.11.08)
A jakie są korzyści napadu na inny kraj, CHRZEŚCIJANINIE? Ciekawe, czy Bogu podoba się rozwalanie cudzych krajów w imię interesów petro korporacji? Jak myślisz? Czy to nie podchodzi już pod bałwochwalstwo?
Nacjonalista (2019.11.08)