Wybrany wątek opinii

To skoro tak odważnie plujesz to przedstaw się z imienia i nazwiska może uda Ci się mi napluc w twarz o ile starczy Ci odwagi.
Żołnierz elb (2019.11.09)
I co, zrobisz mi to samo, co robicie niewinnym ludziom w imię interesów USA? Oczekujesz, że się ujawnię, żebyście mnie również gnębili dla zabawy?
(2019.11.09)
Powrót do komentarzy