UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

W tym przypadku podzielam pana zdanie na ten temat, panie Koliński. Polskie wojsko komu przebiegało wierność, Polsce, czy USA? Mają bronić polskich granic, a nie mordować ludzi w dalekich krajach za "korzyści"! I niech mi nikt nie mówi, że dobrze robią, bo nabierają doświadczenia bojowego. Proszę mi teraz powiedzieć, który z sąsiadujących z Polską krajów ma taki klimat i pustynie, jak Irak? Niech lepiej siedzą w Polsce i szlifują niemiecki, bo nigdy nie wiadomo, kiedy nas znów napadną.