Wybrany wątek opinii

Po kiego to wojsko ciągle jakieś imprezy apele, święta, rocznice, powitania, pożegnania obchody itp. ale zdjeć z ćwiczeń to jeszcze nie widziałem.
szer. LWP (2019.11.08)
To przyjdź do wojska
Goście (2019.11.09)
Powrót do komentarzy