Wybrany wątek opinii
Po kiego to wojsko ciągle jakieś imprezy apele, święta, rocznice, powitania, pożegnania obchody itp. ale zdjeć z ćwiczeń to jeszcze nie widziałem.
Do moderacji
Odpowiedz
10
8
To przyjdź do wojska
Do moderacji
Odpowiedz
4
1