Wybrany wątek opinii

Pan dowódca-pułkownik Piotr Pankowski mija się niestety z prawdą w cytowanych przez Redakcję stwierdzeniach - żołnierze elbląskiego batalionu (podobnie jak wszyscy inni biorący udział w nielegalnej, bandyckiej napaści na Irak) bynajmniej nie zginęli za "wolność naszą i waszą", ale oddali życie za interesy jankeskich korporacji naftowych i zbrojeniowych, biorąc udział w bezprawnej, nielegalnej z prawnomiędzynarodowego punktu widzenia, bandyckiej i haniebnej z czysto ludzkiego natomiast, agresji na suwerenne państwo, przeprowadzonej w dodatku pod łajdackimi, propagandowymi i zwyczajnie nieprawdziwymi powodami. Efektami tej napaści jest zanarchizowane państwo irackie, targane dziś wewnętrznym konfliktem i kolejnymi falami terroru, destabilizacja całego regionu Bliskiego Wschodu oraz ok. 1.5 mln cywilnych ofiar śmiertelnych w samym tylko Iraku, do czego niestety Polska przyłożyła swoją niechlubną w tym m. in. przypadku rękę.
RobertKoliński (2019.11.08)
Zamilcz kundlu komunistyczny. Już się pozbierałałeś po przegranych wyborach? Twoi towarzysze za wschodu tylko nie napadają? A czyj rząd wysłał żołnierzy, przecież SLD+PSL.
Solder (2019.11.08)
@Solder - Zapominasz prawacka siermięgo intelektualna, że za wysłaniem polskich najemników po "irackie kontrakty" zagłosował prawie cały ówczesny sejm (hipokrytów i imperialnych sługusów od lewa do prawa), zaś następcy tamtej koalicji nie tylko nie wycofali okupantów i agresorów pod flagą biało-czerwoną z Iraku, ale przedłużali każdorazowo ich tam okupacyjną obecność, wysyłali kolejne "zmiany" i dodatkowo napadli jeszcze potem kilka innych krajów, z których Afganistan czy Libia są najbardziej znanymi przykładami łajdackiej a bandyckiej agresji przy polskim udziale.
RobertKoliński (2019.11.08)
@Solder - "Nie o rozmowę mu chodzi, tylko o deklaracje. Żebyś mu przytaknął, przyznal rację. .. Inaczej w jego oczach nie masz znaczenia, nie istniejesz, ponieważ liczysz się tylko jako narzedzie. .. "
(2019.11.08)
@RobertKoliński - to teraz opowiedz nam jak to zssr Wyzwalal kraje spod okupacji ze sie na koncu zesssral
(2019.11.08)
R.K jaką to trzeba być mendą by pluć jadem na swoich , a potem jeszcze chcieć ich reprezentować w euro parlamencie lub sejmie.
Bno (2019.11.08)
@Bno - Jaką? Lewacką. Skompromitowaną. Reprezentującą najbardziej ponury okres w dziejach Polski. Świata.
dzierzy..nski (2019.11.08)
@RobertKoliński - kolinski pier od rzeczy
(2019.11.08)
@RobertKoliński - Zapomnieliście o Czechosłowacji, Węgrach do dzisiaj Czesi na nas plują. Jak czerwonym się nie podoba w Rzeczpospolitej do do swoich macie nie daleko. Zróbcie sobie pochód z czerwoną flagą i marsz w stronę Gronowa lub Grzechotek. Tam przyjaciele was powitają i wywiozą na wczasy syberyjskie. Mój ojciec tam był, teraz czas na wyjazd dla czerwonych, żeby zobaczyli jak traktowali tych którzy o wolny naród Zdradziecki walczyli. Ze względu na oddanie hołdu ludziom którzy walczyli o Polskę wolną czerwoni zamknijcie m...
z-b (2019.11.10)
@RobertKoliński - kiedy Koliński znajdzie uczciwą prace i przestanie żyć z naszych podatków?
(2019.11.12)
Powrót do komentarzy