Wybrany wątek opinii
Goście pojechali sobie mordować do odległego kraju, żeby podlizać się terrorystom z USA i nie mamy prawa na nich pluć, bo to "swoi"? Dla mnie oni nie są "swoi". Ja pluję po stokroć! Tfu! Tfu! Tfu!
Do moderacji
Odpowiedz
1
2
To skoro tak odważnie plujesz to przedstaw się z imienia i nazwiska może uda Ci się mi napluc w twarz o ile starczy Ci odwagi.
Do moderacji
Odpowiedz
2
0