UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@RobertKoliński - Zapomnieliście o Czechosłowacji, Węgrach do dzisiaj Czesi na nas plują. Jak czerwonym się nie podoba w Rzeczpospolitej do do swoich macie nie daleko. Zróbcie sobie pochód z czerwoną flagą i marsz w stronę Gronowa lub Grzechotek. Tam przyjaciele was powitają i wywiozą na wczasy syberyjskie. Mój ojciec tam był, teraz czas na wyjazd dla czerwonych, żeby zobaczyli jak traktowali tych którzy o wolny naród Zdradziecki walczyli. Ze względu na oddanie hołdu ludziom którzy walczyli o Polskę wolną czerwoni zamknijcie m...

z-b