A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Okrągły stół to paskudny slogan. Proponuje używać zrozumiałych dla siebie określeń dla spotkań roboczych Chyba ze dziadek wojskowy już wszczepił historie III RP którą sfałszowano aby powstaly różne takie rady .
Akcja ocieplenia wizerunku ratusza i totalna sciema. Przypuszczam ze rowniez manipulacja. To nie my mlodziez decydowala.
"Okrągły stół to paskudny slogan. " Jasne, powinniśmy się wtedy powyżynać w Imię Boże, wtedy byłbyś zadowolony. Żałosny jesteś.
Co za bzdury, do u m nikt juz nie potrzebuje ukladu aby tam wejść bo poziom spada i szkoda czasu na taką urzędniczą robotę i kasę urągającą bo w byle markecie lepiej i do tego znosić fochy tych co myślą ze na zawsze przyspawali się do stołka ! Zenada
I co gdzie jurek motorówka ,protas gelert,dostali się do koryta he he i teraz 4 lata kasa za darmo,statyści,a portelik ze swoimi faworytami,aż w oczy kłuje kogo popieracie,brązoworęcy!!!!!!
Czerwona muszka he he,kiedyś nosili czerwone krawaty.......
"Czerwona muszka he he, kiedyś nosili czerwone krawaty" - krew też jest czerwona, nie przeszkadza Ci to? Tyle komunistycznego koloru jest w Tobie, strach pomyśleć, masakra.
@Bolo Jabolo-Skąd ta komuna się wzięła w Elblągu? Przed 89r. w Polsce nie było komunizmu, tylko dyktatura partyjnych kolesi. Dopiero "Solidarność" w 80r. upomniała się o wprowadzenie socjalizmu w praktyce. Obecny rząd jest najbliżej owego komunizmu jeśli chodzi o propagandę, sądownictwo, arogancję władzy.