UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Okrągły stół to paskudny slogan. Proponuje używać zrozumiałych dla siebie określeń dla spotkań roboczych Chyba ze dziadek wojskowy już wszczepił historie III RP którą sfałszowano aby powstaly różne takie rady .