UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Co za bzdury, do u m nikt juz nie potrzebuje ukladu aby tam wejść bo poziom spada i szkoda czasu na taką urzędniczą robotę i kasę urągającą bo w byle markecie lepiej i do tego znosić fochy tych co myślą ze na zawsze przyspawali się do stołka ! Zenada