UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

"Okrągły stół to paskudny slogan. " Jasne, powinniśmy się wtedy powyżynać w Imię Boże, wtedy byłbyś zadowolony. Żałosny jesteś.


Anuluj