UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
"Okrągły stół to paskudny slogan. " Jasne, powinniśmy się wtedy powyżynać w Imię Boże, wtedy byłbyś zadowolony. Żałosny jesteś.
"Okrągły stół to paskudny slogan. " Jasne, powinniśmy się wtedy powyżynać w Imię Boże, wtedy byłbyś zadowolony. Żałosny jesteś.