UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Bolo Jabolo-Skąd ta komuna się wzięła w Elblągu? Przed 89r. w Polsce nie było komunizmu, tylko dyktatura partyjnych kolesi. Dopiero "Solidarność" w 80r. upomniała się o wprowadzenie socjalizmu w praktyce. Obecny rząd jest najbliżej owego komunizmu jeśli chodzi o propagandę, sądownictwo, arogancję władzy.


Anuluj