UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Okrągły stół to paskudny slogan. Proponuje używać zrozumiałych dla siebie określeń dla spotkań roboczych Chyba ze dziadek wojskowy już wszczepił historie III RP którą sfałszowano aby powstaly różne takie rady .


Anuluj