Wybrany wątek opinii

Okrągły stół to paskudny slogan. Proponuje używać zrozumiałych dla siebie określeń dla spotkań roboczych Chyba ze dziadek wojskowy już wszczepił historie III RP którą sfałszowano aby powstaly różne takie rady .
(2019.11.06)
"Okrągły stół to paskudny slogan. " Jasne, powinniśmy się wtedy powyżynać w Imię Boże, wtedy byłbyś zadowolony. Żałosny jesteś.
(2019.11.06)
Powrót do komentarzy