Wybrany wątek opinii
Okrągły stół to paskudny slogan. Proponuje używać zrozumiałych dla siebie określeń dla spotkań roboczych Chyba ze dziadek wojskowy już wszczepił historie III RP którą sfałszowano aby powstaly różne takie rady .
Do moderacji
Odpowiedz
0
5
"Okrągły stół to paskudny slogan. " Jasne, powinniśmy się wtedy powyżynać w Imię Boże, wtedy byłbyś zadowolony. Żałosny jesteś.
Do moderacji
Odpowiedz
3
1