A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Po pierwsze nie macie prawa obrażać tej młodzieży, uważacie sie za starszych , a wasz poziom i kultura jest poniżej zera... ( ciekawe w sumie ile macie lat, że ja mając 21 lat przypominam wam o kulturze osobistej )
Po drugie fajnie że jest taka sprawa, że młodzi ludzie mogą uczestniczyc w rozwoju tego miasta. Logiczne że nie oni zatwierdzają ostateczną decyzje ale na pewno będe mieli duzo ciekawych i kreatywnych pomysłów ktore beda brane pod uwage ( po to własnie są te spotkania)
Jak dorośniesz to zrozumiesz, że w tym Elblągu tkwi głęboka komuna, układy, układziki, znajomości w Urzędzie Miejskim. Nikt z zewnątrz tego porządku nie zmąci. Władza wie lepiej i władza, czytaj Towarzysze partyjni nieboszczki KC PZPR tej władzy nie oddadzą młodym, chyba, że w sposób naturalny. Elbląg był i jest czerwony i tylko naturalna śmierć kolesi z układu oderwie ich od koryta.
@bezzebny - Bo kolinski to teraz taki przyczajony tygrys i ukryty smok (wawelski);)
A ten Mariussss to co to? Nastepca?
Bolo nie wiem ile ty masz lat. Uwazasz sie za doroslego ale nie wmowisz mi ze Elbląg stoi w miejscu. Chyba ze sam masz 15 lat i nie bylo cie na swiecie, przy czym nie wiesz jak kiedys wygladalo nasze miasto. Jaka komuna??? Nie wmawiaj innym ze Elblag nic sie nie zmienil przez te wszystkie lata. Sorry zmienili sie moze ludzie.. Są wredniejsi i patrza na wszystkich poprzez pryzmat ukladow i ukladzikow. Co ty zrobiles dla naszego miasta?
Ps. Mam w rodzinie osobe ktora pracuje w um i zapewniam cie ze nie dostala sie tam przez zadne uklady.
Nie wiem, czy to dobry pomysl, styl pracy urzedu ,' nie czarujmy sie dalej w wiekszosci komuszy, w jakim celu robic mlodym powtorke z tego minionego przeciez upadlego systemu, a moze jednak nie ,skoro tak wielu pragnie tego koszmaru, zniewolenia,i fikcyjnego dobronytu i wolnosci.Ktos madry powiedzial wolnosc nie jest dana na zawsze, trzeba o nia ciagle walczyc i to nie tak jak uczy aktualna historia podajac za przyklad Walese,ktory dobrze sie bawil wraz z komuchami pozorujac niby walke z nimi.Arlamowo to klasyczny przyklad jego walki z wielkim zarciem i alkoholem
Pamiwtajcie, najważniejsze jest logo! Obowiązkowo tęczowe, bo to takie postępowe. Szkoda mi tych dzieci.
Powinno byc Arlamow a nie Arlamowo
Niech przedstawiciele szkół przyniosą zdjęcia szkolnych toalet i przekażą panu Witkowi. Bo ja jak zobaczyłem kible w Sp 21 to się dziwie ze Pani dyrektor ma jeszcze prace. Politykę zostawcie dorosłym którzy tkwią już w tym korupcyjnym systemie .wy uczcie się historii i ekonomii aby wsze życie nie było zaleją od nacisków członków żydokomuny .A pan Mariusz ....żenada jak zwykle
Lepsze te tęczowe logo niż szydercze czarne stwory w sukience.