UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Co za bzdury, do u m nikt juz nie potrzebuje ukladu aby tam wejść bo poziom spada i szkoda czasu na taką urzędniczą robotę i kasę urągającą bo w byle markecie lepiej i do tego znosić fochy tych co myślą ze na zawsze przyspawali się do stołka ! Zenada