UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Pamiwtajcie, najważniejsze jest logo! Obowiązkowo tęczowe, bo to takie postępowe. Szkoda mi tych dzieci.
Pamiwtajcie, najważniejsze jest logo! Obowiązkowo tęczowe, bo to takie postępowe. Szkoda mi tych dzieci.