UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Nie wiem, czy to dobry pomysl, styl pracy urzedu ,' nie czarujmy sie dalej w wiekszosci komuszy, w jakim celu robic mlodym powtorke z tego minionego przeciez upadlego systemu, a moze jednak nie ,skoro tak wielu pragnie tego koszmaru, zniewolenia,i fikcyjnego dobronytu i wolnosci.Ktos madry powiedzial wolnosc nie jest dana na zawsze, trzeba o nia ciagle walczyc i to nie tak jak uczy aktualna historia podajac za przyklad Walese,ktory dobrze sie bawil wraz z komuchami pozorujac niby walke z nimi.Arlamowo to klasyczny przyklad jego walki z wielkim zarciem i alkoholem
Nprawichistorie