UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Po pierwsze nie macie prawa obrażać tej młodzieży, uważacie sie za starszych , a wasz poziom i kultura jest poniżej zera... ( ciekawe w sumie ile macie lat, że ja mając 21 lat przypominam wam o kulturze osobistej ) Po drugie fajnie że jest taka sprawa, że młodzi ludzie mogą uczestniczyc w rozwoju tego miasta. Logiczne że nie oni zatwierdzają ostateczną decyzje ale na pewno będe mieli duzo ciekawych i kreatywnych pomysłów ktore beda brane pod uwage ( po to własnie są te spotkania)