UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Niech przedstawiciele szkół przyniosą zdjęcia szkolnych toalet i przekażą panu Witkowi. Bo ja jak zobaczyłem kible w Sp 21 to się dziwie ze Pani dyrektor ma jeszcze prace. Politykę zostawcie dorosłym którzy tkwią już w tym korupcyjnym systemie .wy uczcie się historii i ekonomii aby wsze życie nie było zaleją od nacisków członków żydokomuny .A pan Mariusz ....żenada jak zwykle