UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jak dorośniesz to zrozumiesz, że w tym Elblągu tkwi głęboka komuna, układy, układziki, znajomości w Urzędzie Miejskim. Nikt z zewnątrz tego porządku nie zmąci. Władza wie lepiej i władza, czytaj Towarzysze partyjni nieboszczki KC PZPR tej władzy nie oddadzą młodym, chyba, że w sposób naturalny. Elbląg był i jest czerwony i tylko naturalna śmierć kolesi z układu oderwie ich od koryta.
Bolo Jabolo