UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Bolo nie wiem ile ty masz lat. Uwazasz sie za doroslego ale nie wmowisz mi ze Elbląg stoi w miejscu. Chyba ze sam masz 15 lat i nie bylo cie na swiecie, przy czym nie wiesz jak kiedys wygladalo nasze miasto. Jaka komuna??? Nie wmawiaj innym ze Elblag nic sie nie zmienil przez te wszystkie lata. Sorry zmienili sie moze ludzie.. Są wredniejsi i patrza na wszystkich poprzez pryzmat ukladow i ukladzikow. Co ty zrobiles dla naszego miasta? Ps. Mam w rodzinie osobe ktora pracuje w um i zapewniam cie ze nie dostala sie tam przez zadne uklady.
MieszkamTuiZyje