Wybrany wątek opinii

Pamiwtajcie, najważniejsze jest logo! Obowiązkowo tęczowe, bo to takie postępowe. Szkoda mi tych dzieci.
(2019.11.06)
Lepsze te tęczowe logo niż szydercze czarne stwory w sukience.
(2019.11.06)
Powrót do komentarzy