UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Widać, że zabolał komentarz elbląską cebulę. Odstawiają śmieszną szopkę, później się pomodlą, a na koniec będą obgadywać sąsiada. Mam innych 364 dni, by odwiedzić groby zmarłych, a 1.11 traktuję jako wolny dzień.
jdjd