Wybrany wątek opinii

Tegoroczna komunikacji to wielka porażka. Mam nadzieję że na przyszły rok będzie ich więcej.
Jola K (2019.11.01)
Słyszałem że Haron z Syriuszem będzie dowoził.
b0ss (2019.11.02)
Powrót do komentarzy