Wybrany wątek opinii
Tegoroczna komunikacji to wielka porażka. Mam nadzieję że na przyszły rok będzie ich więcej.
Do moderacji
Odpowiedz
3
8
Słyszałem że Haron z Syriuszem będzie dowoził.
Do moderacji
Odpowiedz
2
0