UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Przejdź na judaizm - im nie wolno robić ekshumacji (ale tylko w Polsce!), więc Twoje zwłoki będą tu leżeć tyle, na ile natura pozwoli. I to kompletnie za darmo. Inaczej Twoja rodzina będzie mogła zgłosić antysemityzm i jeszcze zarobi.