UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Zespół dziś rozczarował. Nie chodzi o sam fakt porażki ale o jej fatalny styl. W tym meczu nie było ambicji, woli walki, serca do gry. Brak skuteczności, koncentracji, motywacji oraz od dłuższego już czasu nieumiejętność wykorzystania gry w przewadze (co więcej Start jest chyba jedynym zespołem w lidze który grając w przewadze liczebnej traci bramki…) ale przede wszystkim brak pomysłu na gre. Postawa zespołu jest dla mnie niezrozumiała …


Anuluj