UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ludziska to jest sport. Zachwyt po meczu z Kobierzycami (bo grały jak z nut) i dzisiaj od razu rzucacie mięsem. To nie przychodzcie na meczu. Jak to mówią nie umiecie przegrywać ;) Koszalin był dzisiaj klasę wyżej. Niestety. Koszalin z problemami i brakiem trzech podstawowych rozgrywając, które odeszły pokazał szybki handball.