UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Kuzwa piszę już od kilku miesięcy,że na podium nie staną.Chyba że zrobią ligę super zawodową w sile 3 drużyn.Kasy więcej im dawać.Może się zmobilizują na jeden mecz za 800.koła
Kuzwa piszę już od kilku miesięcy,że na podium nie staną.Chyba że zrobią ligę super zawodową w sile 3 drużyn.Kasy więcej im dawać.Może się zmobilizują na jeden mecz za 800.koła