UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Kuzwa piszę już od kilku miesięcy,że na podium nie staną.Chyba że zrobią ligę super zawodową w sile 3 drużyn.Kasy więcej im dawać.Może się zmobilizują na jeden mecz za 800.koła


Anuluj