A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Bardzo słaby mecz w wykonaniu Startu. Spodziewałem się, że mecz będzie wyrównany a wynik może być na styku ale w życiu bym nawet nie pomyślał, że Start w meczu u siebie przegra z Koszalinem aż 6 bramkami po tak beznadziejnej grze.
"promocja miasta" Buahahahaa. Wstyd i kompromitacja, powinny grać za darmo
Szkoda
Kilka przestojow.........ten cały mecz był jednym wielkim przestojem
Nigdy się nie wypowiadałem ale dziś co zobaczyłem na parkiecie to jakiś "grecki dramat". Dziewczyny bez pomysłu, bez siły. stapurewicz to chyba musi trochę na siłowni czasu spędzić słaba. A cena biletów nie sprzyja żeby kibice wspomogli nie w Elblągu takie ceny.
A czemu graja na Kościuszki ??
Przepraszam z góry wszystkich którzy tak jak ja brzydzą się wyulgaryzmami ale nie da się opisać tego co zobaczyłem w sposób kulturalny i bez jeżyka kloacznego. CO TO BYŁO ZA GÓWNO ? to nie była gra to była SRACZKA nie grali zawodowcy tylko amatorska drużyna zebrana 3 godziny przed meczem, nie dość że nie wychodziła gra to jeszcze popełniały podstawowe, kardynalne błędy jak adepci tej sztuki z podstawówki, księżniczki, gwiazdy te nasze. to było dno i 10 metr ów mułu takiego żenującego przedstawienia się nie spodziewałem dodatkowo zobacz. tv to jakieś telewizyjno-internetowe gówno które nie jest w stanie zrealizować transmisji od początku do końca ta liga zawodowa to kpina jest wszyscy z ze związku piłki ręcznej powinni się podać do dymisji a nasze zawodniczki wrócić do ligi amatorskiej po tym meczu nie znalazłem nikogo w tym składzie kto zasługiwał by choćby na 2 słowa wspomnienia. ŻENADA ! tak mogę określić ten mecz ! Żałuję że was oglądałem (pierwszy raz od 5 lat) ŻAŁUJĘ
dobry kurs byl podobno na koszalin
Chętnie bym przeczytał wypowiedzi po meczu trenera i kapitan zespołu.
Kurs na Koszalin 4,26 jak w masło. Plus 1,80 na Kobierzyce. Plus 1,5 na MKS i można w Yolo opijąć za bukmachera kaskę...