UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Kibicem jest się nie tylko wtedy kiedy drużyna wygrywa i wtedy dziewczyny są na rękach noszone. jak przegrywa to na dno się rzuca. wszyscy którzy wieszają psy na dziewczyny i trenera . to tak zwane balkonowce . wasze opinie wsadzie sobie 4litery Było Będzie Jest zawsze EKS
człowiek z miasta Elbląg