UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Kibicem jest się nie tylko wtedy kiedy drużyna wygrywa i wtedy dziewczyny są na rękach noszone. jak przegrywa to na dno się rzuca. wszyscy którzy wieszają psy na dziewczyny i trenera . to tak zwane balkonowce . wasze opinie wsadzie sobie 4litery Było Będzie Jest zawsze EKS

człowiek z miasta Elbląg

Anuluj