Wybrany wątek opinii
Zaczekam 1,5 roku aż pensja będzie 4000 pln, jaką obiecał Prezes Kaczyński.
Wtedy nie będę się wstydzil kosić trawniki, czy zamiatać, za dobre pieniądze i bez stresu.
Do moderacji
Odpowiedz
13
4
ja lubie kosic
Do moderacji
Odpowiedz
8
1