Wybrany wątek opinii

Zaczekam 1,5 roku aż pensja będzie 4000 pln, jaką obiecał Prezes Kaczyński. Wtedy nie będę się wstydzil kosić trawniki, czy zamiatać, za dobre pieniądze i bez stresu.
(2019.10.24)
ja lubie kosic
(2019.10.24)
Powrót do komentarzy