UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@młodepokolenie - Nie wiem o jakich emerytach piszesz, ale tych, których znam, to mają raczej bliżej 2000 albo i więcej. Słyszałem o takich co mają mniej, ale to są zazwyczaj osoby, które pół życia przebalowały, albo na czarno nosiły wiadra z piaskiem w tym samym czasie pobierając rentę. Jak się nie odprowadza składek, to i ZUS nie bardzo ma podstawy do wypłacania czegoś ponad minimum.