UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Zaczekam 1,5 roku aż pensja będzie 4000 pln, jaką obiecał Prezes Kaczyński. Wtedy nie będę się wstydzil kosić trawniki, czy zamiatać, za dobre pieniądze i bez stresu.
Zaczekam 1,5 roku aż pensja będzie 4000 pln, jaką obiecał Prezes Kaczyński. Wtedy nie będę się wstydzil kosić trawniki, czy zamiatać, za dobre pieniądze i bez stresu.