UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Chłam na bank za najnizsza, czyli ok. 1600 netto. Niech za to ten kaputalista przezyje. Ale dobrze, bo to jest konkurencja za miedza dla Best. A to wymusi podwyzki pensji, bo branza zblizona.
Obserwator.
Chłam na bank za najnizsza, czyli ok. 1600 netto. Niech za to ten kaputalista przezyje. Ale dobrze, bo to jest konkurencja za miedza dla Best. A to wymusi podwyzki pensji, bo branza zblizona.
Obserwator.