UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Moj stay byl urzednikiem i zarabial tyle co kot naplakal. A ja konczylem pg i pracuj w Elblagu i zal mi tych tulaczy w 3city.

Glosrozsadku1

Anuluj