UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Moj stay byl urzednikiem i zarabial tyle co kot naplakal. A ja konczylem pg i pracuj w Elblagu i zal mi tych tulaczy w 3city.
Glosrozsadku1
Moj stay byl urzednikiem i zarabial tyle co kot naplakal. A ja konczylem pg i pracuj w Elblagu i zal mi tych tulaczy w 3city.
Glosrozsadku1