UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Taki elektorat, tu mieszka gro sbekow, bylych mlilicjantow, sedziow, sluzby mundurowe, caly przekroj aparatu prl. To jest najbardziej probprl miasto w Polsce. Ale... nie mozna obrazac sie na wyborcow. Bo tutaj jest jak jest i jeszcze dluuugo nic sie zmieni, bo bedzie tak jak bylo. Oni tego chca.
Realista1