74
23.10.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Kto mu podsuwa takie pomysła? Pewnie zaufani! Ciągle wrzucają go na miny!
(2019.10.23)
Tak wspaniała inwestycja wróżąca świetlaną przyszłość miasta że chyba córka Witolda Wróblewskiego wróci z emigracji do Elbląga i zatrudni się w niej ? (Wybraliście na zarządce miasta człowieka którego jedyna córka nawet nie widzi tu przyszłości i wyjechała)
(2019.10.24)

info

6  
  0
Gubi się jak dziadek na pokazach garnków haha miszcz
Ken od odkurzaczy (2019.10.24)
Ma swoje aaa
(2019.10.24)
W sumie Olsztyn jest dużo większy od Elbląga... W zeszłym tygodniu przejeżdżałem przez Artyleryjską w Olsztynie i nie poznałem jej jak i całego Zatorza. Olsztyn dużo dynamiczniej rozwija się od Elbląga czy to nam się podoba czy nie. Mam wrażenie, że mamy jakiś kompleks Olsztyna.
Qwerty1 (2019.10.24)
Proponuję właśnie powrót do szkoły podstawowej...
1we (2019.10.24)
Olsztyn to metropolia.
Fredek (2019.10.24)
Zamienił stryjek siekierkę na kijek. Dalej tak nie mogło być trzeba było totalnie roz pie przyć, przy udziale tzw zachodu. Embargo Reagana - któremu postawili pomnik, dobiło kraj - czytaj naród. Za zlikwidowany Zamech bolek obiecał oho cho i więcej. .. A przecież, ile pozostałych przedsiębiorstw metodą. .. handlową Szorosa, Sasza i słupa Balcerka. .. znaczy wymuszając bankructwo.
(2019.10.24)
Pomyslu na miasto nie miał nikt, teraz wróbel wczesniej wilk i ten nowaczyk(ale on chyba tylko pare miesiecy) Jezeli nie wybierze sie biznesmena z krwi i kosci ktory wie jak zadzic interesem(czyt miastem)to niedlugo Eg bedzie zaglebiem firm krzakow o reputacji pokroju garnki, koce i metoda na wnuczka:)))
Rolnikalewmiescie (2019.10.24)

info

5  
  0
Elbląg pierwszym średnim miastem? Raczej Olsztyn był pierwszy.....
Yhb (2019.10.24)

info

3  
  0