UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Taki elektorat, tu mieszka gro sbekow, bylych mlilicjantow, sedziow, sluzby mundurowe, caly przekroj aparatu prl. To jest najbardziej probprl miasto w Polsce. Ale... nie mozna obrazac sie na wyborcow. Bo tutaj jest jak jest i jeszcze dluuugo nic sie zmieni, bo bedzie tak jak bylo. Oni tego chca.

Realista1