A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Zapraszamy szefie do zajezdni tramwajowej ,pochwal się dobrym taborem ,gdzie wszystkie normy europejskie są w standardzie.
"Elbląg jest pierwszym miastem średniej wielkości, w którym Transcom w Polsce będzie miał swoje biuro" - człowiek sobie myśli, że są w każdym dużym mieście a teraz wchodzą do Elbląga, a tu 3 miasta w tym. .. Olsztyn xD czyli niewiele większa dziura. Tak czy inaczej to oczywiście dobra wiadomość.
Jak w Ranczo zachwycają sie byle gow. .. .Ale wstęga najwazniejsza, za byle wynagrodzenie faktycznie radocha? Ale moze bez mobbingu jak w raju u. m, to chociaz na plus
Szukają frajerów za najniższą krajową, bo w Gdańsku i Olsztynie jest normalny rynek pracy i nikt nie chce robić u tych januszy byznesu
Prawie jak za Gierka, wstęgi, agitacje, klaka ! Wracamy do przeszłości! To nie do wiary !
Otworzyli to już sponsorować elblaski klub start lub olimpie coś za coś wróbel mysl
Pompa podobna do otwarcia fabryki silników Toyoty:))) a tu 5 foteli:))))) ten prezydent to chyba nie wie w czym bierze udzial. .. :)
Wróblewski musi ODEJŚĆ. Moim zdaniem za jego rządów miasto umiera, co widać, słychać i czuć!
W Eg masz wielu "elblaskich dziadów" GDA BM-KI, MEROLE leasing made in Pruszcz Gdanski, zatrudniaja chetnie ale placa jak w Korei Płn.
W mojej rodzinie i znajomi ponad 10 osob dojezdza do Gd, normalna pensja i stac ich na dojazd, kiedys u "dziada elblaskiego" jakies meble bez bhp itd. .. , koperty. .. nikt normalny tak juz nie pracuje. .. Aplikujcie do GD!!!
to grożba zwolenniku slupnika? grozisz czlowirkowi bo naxywa rzeczy po imieniu?