74
23.10.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Zapraszamy szefie do zajezdni tramwajowej ,pochwal się dobrym taborem ,gdzie wszystkie normy europejskie są w standardzie.
(2019.10.23)

info

25  
  0
"Elbląg jest pierwszym miastem średniej wielkości, w którym Transcom w Polsce będzie miał swoje biuro" - człowiek sobie myśli, że są w każdym dużym mieście a teraz wchodzą do Elbląga, a tu 3 miasta w tym. .. Olsztyn xD czyli niewiele większa dziura. Tak czy inaczej to oczywiście dobra wiadomość.
laskipaa (2019.10.23)

info

28  
  4
Jak w Ranczo zachwycają sie byle gow. .. .Ale wstęga najwazniejsza, za byle wynagrodzenie faktycznie radocha? Ale moze bez mobbingu jak w raju u. m, to chociaz na plus
(2019.10.23)

info

24  
  2
Szukają frajerów za najniższą krajową, bo w Gdańsku i Olsztynie jest normalny rynek pracy i nikt nie chce robić u tych januszy byznesu
(2019.10.23)
Prawie jak za Gierka, wstęgi, agitacje, klaka ! Wracamy do przeszłości! To nie do wiary !
(2019.10.23)
Otworzyli to już sponsorować elblaski klub start lub olimpie coś za coś wróbel mysl
Kristof67 (2019.10.23)

info

15  
  1
Pompa podobna do otwarcia fabryki silników Toyoty:))) a tu 5 foteli:))))) ten prezydent to chyba nie wie w czym bierze udzial. .. :)
ale pompa (2019.10.23)

info

22  
  1
Wróblewski musi ODEJŚĆ. Moim zdaniem za jego rządów miasto umiera, co widać, słychać i czuć!
(2019.10.23)

info

25  
  2
W Eg masz wielu "elblaskich dziadów" GDA BM-KI, MEROLE leasing made in Pruszcz Gdanski, zatrudniaja chetnie ale placa jak w Korei Płn. W mojej rodzinie i znajomi ponad 10 osob dojezdza do Gd, normalna pensja i stac ich na dojazd, kiedys u "dziada elblaskiego" jakies meble bez bhp itd. .. , koperty. .. nikt normalny tak juz nie pracuje. .. Aplikujcie do GD!!!
PRACA W GD (2019.10.23)

info

17  
  1
to grożba zwolenniku slupnika? grozisz czlowirkowi bo naxywa rzeczy po imieniu?
Cirkawski (2019.10.23)